Klientams

Pristatymas

Pristatymas

Internetinėje parduotuvėje CiuziniuMeistrai.lt taikome šiuos konkrečius pristatymo būdus:

 • “Mokamas pristatymas”;
 • “Nemokamas pristatymas”;
 • “Atsiėmimas parduotuvėje”.

Plačiau apie juos ir kitas pristatymo detales skaitykite žemiau pateiktame išskleidžiamajame sąraše.

1.1. Prekių pristatymo preliminarūs terminai priklauso nuo atsargų būsenos:

 • „Išankstinis užsakymas“ – iki 20 d. d.;
 • „Turime“ – iki 3 d. d.;
 • „Neturime“ – iki 8 d. d.;

PASTABA: atsargų būsena yra pateikiama kiekvienai prekei po nurodyta aktualia kaina (pasirinkus visas savybes, pvz. “Išmatavimai”, “Užvalkalas”).

1.2. Dėl žaliavų sutrikusio tiekimo, nepriklausomai nuo pardavėjo nurodytos atsargų būsenos, terminai dar gali pailgėti iki papildomų 20 d. d. Išsiaiškinus aplinkybes su žaliavų tiekėju, Jus nedelsiant informuosime ir patikslinsime numatomą pristatymo terminą.
1.3. Išreiškus poreikį prekes išsiųsti į užsienį (tik į Anglijos, Airijos, Norvegijos ir Švedijos teritoriją) terminai dar gali pailgėti iki papildomų 10 d. d. Susiderinus gaminių transportavimą su siuntų vežėju, Jus nedelsiant informuosime ir patikslinsime numatomą pristatymo terminą į Jūsų gyvenamą šalį.

2.1. Pristatymo į kliento nurodytą adresą kainos tarifas priklauso nuo bendros pirkinių krepšelio sumos:

 • Perkant prekių už 150 Eur ir daugiau  – NEMOKAMAI (tik Lietuvos teritorijoje);
 • Perkant prekių iki 150 Eur – taikomas fiksuotas 3 Eur mokestis (tik Lietuvos teritorijoje).

PASTABA: ši pristatymo kaina yra mokama už visą pirkinių krepšelį, pvz. jei perkate 3 pagalves, vis tiek už pristatymą mokėsite tik 3 Eur.

2.2. Perkant prekių už 150 Eur ir daugiau, ir išreiškus poreikį prekes išsiųsti į užsienį – taikomas individualus mokestis, priklausomai nuo prekių kiekio ir jų išmatavimų (tik Anglijos, Airijos, Norvegijos ir Švedijos teritorijoje). Susiderinus gaminių transportavimo kainą su siuntų vežėju, Jus nedelsiant informuosime ir patikslinsime numatomą pristatymo kainą, kurią turėsite padengti atskiru mokėjimu, kaip tai padaryti mes Jus pakonsultuosime.

Saugojame ir rūpinamės siuntų pakuotėmis, esame atsakingi už mūsų gaminį tol, kol jis saugiai pasiekia Jūsų namus. Tuo tikslu gaminių pristatymą vykdome:

 • Savo nuosavu transportu;
 • Per patikimą Lietuvoje partnerį – “Venipak” siuntų tarnybą;
 • Per licencijuotus tarptautinius siuntų vežėjus.

PASTABA: supakavus prekes ir taip paruošus siuntą, prieš jų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti konkretų pristatymo laiką ir atitinkamai informuojame, kas vykdys pristatymo paslaugą.

4.1. Nepriklausomai nuo pirkinių krepšelio sumos, visada NEMOKAMAI savo išsirinktas prekes galite atsiimti mūsų firminėje parduotuvėje, adresu Kepyklos g. 17, 62117 Alytus.
4.2. Perkant mūsų prekes, kurių maksimalus svoris iki 10 kg, o maksimalus pakuotės tūris ne didesnis nei 0,04 m³, galimai Jums mūsų partneris jas pristatys į artimiausią Venipak atsiėmimo punktą arba spintelę. Būsite atitinkamai informuoti dėl tokio pristatymo būdo.

Prieš pristatymą Jūs esate informuojami kas vykdys pristatymo paslaugą, jeigu tai atliksime mes (ne Venipak siuntų tarnyba) – Jūs galite paprašyti vienos iš mūsų teikiamų papildomų paslaugų:

 • Prekių užnešimas iki Jūsų gyvenamųjų patalpų;
 • Seno čiužinio (ar jo gaminių) paėmimas ir išsivežimas utilizavimui.

Kurjeris

Pristatymas į nurodytą adresą mūsų transportu arba Venipak siuntų tarnyba

Paštomatas

Atsiėmimas Venipak punkte arba spintelėje

Atsiimsiu pats

Atsiėmimas firminėje parduotuvėje arba sandėlyje